BRANŻA MOTORYZACYJNA

Lista szkolących zakładów w zawodzie
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Zakład Mechaniki Pojazdowej Auto – Ciach Balcerkowski Jacek
ul. B. Głowackiego 5
(044)724-68-82

Zakład Naprawy Samochodów Burchard Paweł
ul. Farbiarska 61/63
(044)725-90-52
601-387-563

„FUNTASTY” Moraczewska-Wolska Agata
ul. Wysoka 10/12

 Auto Serwis Gogól Grzegorz
ul. Warszawska 137
(044)723-74-25

Moto – Sklep Goworek i s-ka s.j. Goworek Andrzej
ul. Ujezdzka 6
502-303-878

U Przema Kawaciuk Przemysław
ul. Włókiennicza 12
502-309-251

P.H.U. Auto – Serwis Kmita Mieczysław

ul. Ks. J. Kitowicza 27c, 97-220 Rzeczyca
(044)710-51-32

Blacharstwo, lakiernictwo, mechanika pojazdowa Koczywąs Piotr
Podkonice Duże 25a, 97-216 Czerniewice
(044)710-45-21

 P.P.H.U. Transpik – Pik Kopacz Piotr
ul. Wąwalska 30/34
(044)723-05-23

Naprawa Sam. Ciężarowych, Dostawczych i Osobowych Krawczyk Jan
ul. Klonowa 16
(044)725-04-04

P.H.U. „ASPOL” Krysiak Zbigniew
ul. Główna 76
(044)723-76-10
502-472-231

Auto Centrum s.c. Kuta Hubert
ul. Farbiarska 39
(044)724-22-88
601-294-540

Przedsiębiorstwo „STEMAR” Markowicz Stefan
ul. Białobrzeska 31
(044)723-11-61
604-493-016

Lakier – Serwis Owczarek Tomasz
Olszowa 10, 97-225 Ujazd
(044)719-21-09
600-972-324

F.H.U. Luk – Pol Plich Lucjan
ul. Spacerowa 1
601-258-050

P.H.U. Pluta Pluta Mirosław
Niewiadów 29, 97-225 Ujazd
508-188-678

MOBILE COMPLEX Przybysz Sylwester
ul. Szczęśliwa 36
(044)724-69-84

P.U.H. „AGAMECH” Przysuszyński Andrzej
ul. Smugowa 54
(044)724-26-42
503-048-892

F.U. „TOMKAR” Przysuszyński Tomasz
ul. Smugowa 54
504-129-725

F.U. SPEED – CAR Rebzda Andrzej
ul. Fabryczna 39
509-972-377

„ROSAN” Ronek Arkadiusz
ul. Lipowa 15, Sangrodz
509-808-682

Auto – Serwis Skrzypczyk Marek
ul. Garbarska 28
(044)725-01-10

„MALTOM” Smyk Włodzimierz
ul. Ujezdzka 29/31
(044)723-75-09
(044)723-32-67

„SOLTRADE” Solecki Marek
ul. Smugowa 6 lok.6
(044)724-99-93

TWOR-CARS Tworski Piotr
ul. Północna 4, 97-216 Czerniewice
603-473-275

Warsztat u Adama Wójciak Adam
ul. Łódzka 97, Zaborów
695-852-000

P.P.H. Mar – Serwis Zaręba Mariusz
Chociw 107, 97-216 Czerniewice
501-712-841

PHU GRABEX Grabek Paweł
ul. Cezarego 9
502-898-940
508-170-930

Lista szkolących w zawodzie
BLACHARSTWO POJAZDOWE

F.H.U. ”CHOCAR” Chodera Łukasz
ul. Tomaszowska 95, Komorów
(044)723 77 35
664-935-872

Mechanika Blacharstwo Lakiernictwo Samochodowe Stacja Kontroli Pojazdów
Grzegorek Andrzej
Albertów 4 97-221 Rokiciny
(044)719 53 28

P.U.H. AUTOLACK Karp Sławomir
ul. Bezdomna 21
(044)724 37 23
601-305-673

Blacharstwo, lakiernictwo, mechanika pojazdowa
Koczywąs Piotr
Podkonice Duże 25a, 97-216 Czerniewice
(044)710 45 21
509-418-227

Blacharstwo pojazdowe Konewka Ireneusz
ul. Polna 22,
95-040 Koluszki
507-048-430

P.H.U. ASPOL Krysiak Zbigniew
ul. Główna 76
(044)723 76 10
502-472-231

F.H.U. LUKCAR Śpiewak Łukasz
Ojrzanów 17,97-225 Ujazd
661-027-277

P.P.H. „MAR-Serwis” Zaręba Mariusz
Chociw 107,97-216 Czerniewice
501-712-841

Lista szkolących w zawodzie
ELEKTROMECHANIK POJAZDOWY

Zakład Naprawy Samochodów Burchard Paweł
ul. Farbiarska 61/63
601-387-563

P.H.U. ASPOL Krysiak Zbigniew
ul. Główna 76
(044)723 76 10
502-472-231

Auto Centrum s.c. Kuta Hubert
ul. Farbiarska 39
(044)724 22 88

„LUK-POL” Plich Lucjan
ul.Spacerowa 1 601-258-050

Lista szkolących w zawodzie
LAKIERNICTWO POJAZDOWE

F.H.U. ”CHOCAR” Chodera Łukasz
ul. Tomaszowska 95, Komorów
(44) 723-77-35
664-935-872

Mechanika blacharstwo lakiernictwo Grzegorek Andrzej

Albertów 4, 97-221 Rokiciny
(44) 719-53-28

P.U.H. AUTOLACK Karp Sławomir
ul. Bezdomna 21
(44) 724-37-23
601-305-673

Blacharstwo pojazdowe Konewka Ireneusz
ul. Polna 22, 95-040
Koluszki 507-048-430

P.H.U. ASPOL Krysiak Zbigniew

ul. Głowna 76
(44) 723-76-10
502-472-231